• Akropol - Ateny
  • Widok, który trzeba zobaczyć na własne oczy...
  • Zakynthos - Zatoka Wraku
  • Koloseum - Rzym
  • Lizbona - zabytkowy tramwaj
  • Tulum Meksyk

Hotel Baobab Beach Resort & Spa

Hotel Baobab Beach Resort & Spa

Obiekt Baobab Beach Resort & Spa oferuje zakwaterowanie w miejscowości Diani Beach.

Hotel BaobabOśrodek znajduje się w bujnym ogrodzie i oferuje widoki na Ocean Indyjski. Na miejscu jest kilka basenów z jednym trzy poziomowy basenem, gdzie w jednej części obowiązuje strefa ciszy. Nie gra muzyka wszyscy mają szansę na prawdziwy odpoczynek w ciszy. Na terenie ośrodka jest kilka stołówek i barów oraz kilka płatnych tematycznych restauracji. Na terenie obiektu biega kilka gatunków małp (uwaga zabierają jedzenie, które ktoś posiada przy sobie) dobierają się do toreb i plecaków w poszukiwaniu pożywienia oraz skaczą po leżakach. Na terenie hotelu mieszka też kilka tukanów.

Goście zakwaterowani są w jedno lub dwupiętrowych pawilonach oraz w domkach w kształcie cylindra przykrytego dachem ze strzechy. Wszystkie pokoje zapewniają przestronne wnętrza, telewizor z płaskim ekranem, (bez kanałów w języku polskim) część wypoczynkową oraz widoki na morze lub basen. W każdym pokoju mieści się łazienka. Wyposażenie obejmuje bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Na terenie obiektu Baobab Beach Resort & Spa znajduje się miejsce, gdzie odbywają się animacji, które są na różnym poziomie.

Teren hotelu przylega bezpośrednio do pięknej piaszczystej i szerokiej plaży Oceany Indyjskiego.

W obiekcie jest strefa SPA oraz siłownia.

Na miejscu można pograć w tenisa na korcie wraz z możliwością wypożyczenia rakiet, rzutki i ping ponga, siatkówkę, a także wypożyczyć sprzęt do sportów wodnych.

Na terenie obiektu jest kilka sklepów z pamiątkami oraz kantor wymiany walut w recepcji.

Najbliższe centrum handlowe Diani Beach jest oddalone od obiektu Baobab Beach Resort o ok. 5 km, a międzynarodowe lotnisko Moi w Mombasie – o ok. 50 km.

Zdjęcia hotelu